Тонкощі вибору кулькової ручки: нестандартні поради
Кулькова ручка є в кожного, коштує копійки та здається звичною до банальності. Однак лише до того моменту, поки не доведеться писати багато, швидко та якісно. Це просте та знайоме з дитинства письмове приладдя щодня впливає на нашу продуктивність, комфорт і навіть емоції. Щоб ручка ідеально виконувала свою роботу, важливо правильно вибрати її. Пропонуємо добірку нестандартних порад, як знайти якісну ручку.
Вибирайте не для почерку, а для швидкості
Коли покупці тестують ручку в магазині, вони часто виводять охайні літери. Але в реальному житті все зовсім інакше: списки справ, конспекти, швидкі нотатки — це тест на витривалість, а не на красу. Варто спробувати ручку в умовах швидкого письма. Якщо чорнило не встигає за темпом, залишає пробіли або розмазується, краще пошукати іншу модель.
Зверніть увагу на центр ваги
Якщо ручка зміщена вперед або занадто легка в хвості, рука буде втомлюватися вже через 10–15 хвилин письма. Щоб знайти ручку, якою вдасться писати довго без втоми, варто покласти її на палець і знайти точку балансу. Хороша ручка кулькова має бути добре збалансованою: такі ручки лежать стійко й не завалюються. Письмове приладдя зі збалансованим корпусом здатне забезпечити комфорт навіть при тривалому використанні.
Підбирайте колір чорнила залежно від потреб
Синє чорнило вважається універсальним, чорне має офіційний і професійний вигляд. Кольорові чорнила, наприклад, фіолетове, зелене чи червоне можуть бути корисними для ведення конспектів. Ними зручно візуально виділяти важливу інформацію, щоб мозок легше запам’ятовував нові дані.
Враховуйте мету використання
Перш ніж вибирати ручку, потрібно подумати, для яких цілей вона буде використовуватися. Ручка для підписання контрактів — це не те саме, що ручка для лекцій чи особистих записів. Ось на що варто орієнтуватися:
- ручка на щодень — легка, практична та надійна;
- ручка для підписування важливих документів — важка, статусна, з якісним і довговічним чорнилом;
- ручка для навчання — з м’яким і плавним письмом, з чорнилом на масляній основі, з ергономічною грип-зоною.
Перевіряйте звук письма
Одні ручки «шурхотять» під час письма, інші — майже беззвучні. Якщо ви пишете в тиші, наприклад у бібліотеці під час підготовки до сесії, в офісі чи на нічній зміні на роботі, не завадить заздалегідь протестувати звук. Навіть незначне «шкрябання» ручки може з часом почати дратувати.
Щоб знайти якісну ручку, яка задовольнятиме за всіма параметрами, варто купити тут письмове приладдя, адже в «Час-Пік» представлені кулькові ручки лише від перевірених брендів.