Порівняння Обране
ukru

Інтерактивна мапа Львова

Це місто завжди вважалося одним із найкрасивіших міст України, в якому поєдналися одні з найкращих культурних надбань країни. У місто щодня приїжджають туристи не тільки з українських міст, але також і з інших країн.
Львів - це обласний центр на заході нашої країни і належить Львівському району. Раніше він вважався столицею Західної України. Є не тільки культурним центром, а й науковим, освітнім і промисловим, від якого йде хороша транспортна промислова розв'язка.

Знаходиться місто між Яворівським, Жовківським і Пустомитівським районами. Площа Львова становить десь близько 180 км².

Населення Львова за даними 2020 року становить 1 148 000 осіб. Але наразі точну кількість населення важче підрахувати через нинішню ситуацію.

Це величне місто складається з 6 районів: Галицького, Личаківського, Шевченківського, Сихівського, Франківського та Залізнодрожного. Кожен із цих районів має якісь свої особливості. Усі райони ви можете побачити на карті Львова. Там ви також можете побачити карту вулиць, зручний маршрут і потрібний вам проїзд.

Якщо заглибитися в саму назву міста, то з цього приводу є кілька різних думок і версій. Є найвідоміша версія щодо того, що назву дав король Данило Галицький, коли у нього народився син Лев. Саме на честь нього і було названо місто.

Львів на карті України завжди був одним із найбільш визначних і важливих міст, у якому поєдналася як культурна, так і природна краса.

А ще завжди цікаво дізнатися яка погода у Львові.

У чому краса міста?

Напевно, у красі старовинних будівель. Тут можна зустріти не так багато новобудов. Але зате старовинних будівель тут хоч відбавляй.

Наприклад, тут є такі популярні місця як Площа Ринок. Саме це місце називають серцем Львова, в якому можна побачити багато затишних кафе, пам'ятників, скульптур у вигляді античних богів. Тут живе енергетика Середньовіччя, яка описувалася багатьма відомими поетами та письменниками.
Там же розташована і Львівська ратуша. На вході можна побачити скульптури левів, які охороняють вхід і також можна побувати на екскурсії всередині. Щоправда, туди потрібно ще зуміти дістатися, оскільки підніматися вгору необхідно 408 сходинками.

Якщо ж ви людина, яка захоплюється зброєю, то вам варто відвідати Музей Арсенал. Там є всі види зброї: від вогнепальної до військового спорядження.
А якщо ви завзятий поціновувач пива, то вирушайте до Музею пивоваріння. Там можна дізнатися, як робиться пиво... а можна і навіть спробувати! І ці два варіанти є вельми привабливими!

А хочете опинитися у світі прекрасного і великого? Тоді рушайте до Оперного театру імені Соломії Крушельницької. Там ви насолодитеся чудовими виступами і побачите Дзеркальний зал, який створює ілюзію нескінченного тунелю.

Ще найнезвичніше місце для того, щоб побачити величні статуї, то це Личаківський цвинтар, у якому розташовано понад 3500 пам'ятників і склепів. Вони були створені відомими архітекторами з усього світу.
До речі, якщо говорити про природу Львова, то там є дві основні відомі річки - це Сян і Західний Буг.

Це місто наповнене величчю! І його варто обов'язково відвідати!
Просто подивіться на Львів на карті та на карту Львівської області. Навіть якщо ви не бували ще в місті та області, то ви можете приїхати сюди будь-якої миті і можете скористатися картою.

Тут ви побачите всі необхідні райони, місця, парки, вулиці, магазини і кафе. Ви можете дістатися за нашою картою пішки, машиною, велосипедом і будь-яким зручним вам транспортом. І цей маршрут вкаже найзручніший шлях без найменшої кількості заторів.

Оберіть місто
КиївВінницяДніпроЖитомирІвано-ФранківськКривий РігЛуцькМиколаївОдесаПолтаваРівнеУжгородХарківХмельницькийЧеркасиЧернігівЧернівці Львів